Sık Sorulan Sorular

Fiyatlarınız neden diğer kurslardan daha ucuz?

Bilimsel Akademi kendi sahibi olduğu binasında hizmet verdiği için kira, stopaj v.b. giderleri yoktur. Oysa diğer dersanelerin aylık en az 5.000-10.000 TL civarı kira + stopaj giderleri vardır. Diğer dersaneler bu giderleri kurs ücretlerine yansıtırlar; Yani dersanenin kira ve stopaj giderlerini siz ödersiniz. Bu da kurs ücretlerinin %20-%60 fazla olmasını sağlar.

Sertifika veriliyor mu?

Tüm eğitimlerimiz sertifikalıdır. Aldığınız eğitime göre Cisco, Microsoft, Adobe, Oracle veya Sun sertifika sınavlarına girip uluslararası geçerlilikte sertifika alabilirsiniz. Kursumuzdan sadece iyi bir eğitim almakla kalmıyor, aynı zamanda Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ile yaptığımız işbirliği sınucu, son derece prestijli Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) sertifikası da alıyorsunuz. EGESEM sertifikasının yanında, eğitim sonunda MEB sınavlarına girerek Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı sertifika da alabilirsiniz.

Hangi Kursları Veriyorsunuz?

Bilgisayar İşletmenlik, NETSİS Muhasebe, Microsoft Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı, C/C++, Java & Oracle, Sistem & Ağ Uzmanlığı ( MCSA, CISCO CCNA), Web Tasarımı, Grafik Tasarım, NETSİS, Autocad, 3d Studio Max, Solidworks, Solidcam, PLC, PIC, Arduino ve CNC kursları veriyoruz.

Kurslarla ilgili daha ayrıntılı bilgi için: http://www.bilimsel.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Eğitimleriniz kaliteli mi?

Eğitimlerimiz Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) desteğiyle, uzman eğitmenlerce, teorik+uygulamalı olarak, modern, kaloriferli/klimalı sınıflarımızda en ileri teknoloji kullanılarak verilmektedir. Bilgisayar kurslarımız NetOp School destekli olup, interaktif ve modern bir sınıf ortamını sağlar. Otomasyon laboratuvarımız bilgisayar + projeksiyon desteklidir ve en iyi verimin alınmasını sağlar. Yani tüm eğitimlerimizde uzman eğitmenler ve çağımızın gereği olan güncel teknolojiler kullanılmaktadır. Bu da kursiyerlerimizin en kaliteli eğitimi almasını sağlar.

Derslerde yeterince uygulama yapılıyor mu?

Tüm eğitimlerimiz tamamen uygulamalıdır. Ders içinde yapılan uygulamalar ve ders dışında verilen ödevlerle konuların tamamen pekişmesi sağlanır. Bu söylediklerimiz, Bilgisayar, Programcılık, Network, MCSE, CISCO, Web Tasarımı, Grafik Tasarım, NETSİS, Autocad, 3d Studio Max, Solidworks, Solidcam, PLC, PIC, Arduino ve CNC kurslarının tamamı için geçerlidir.

Eğitimlerinizden memnun kalmazsam ne olur?

Bu bizim pek karşılaşmadığımız bir sorun. Amacımız kursumuza katılan herkese en iyi eğitimi en uygun fiyata %100 müşteri memnuniyeti ile vermek. Bu doğrultuda, tüm kursiyerlerimize %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Kursumuza katılan, tüm derslere gelerek tüm ödevlerini yapan kursiyerlerimiz, eğer aldıkları eğitimden memnun kalmazlarsa sonraki döneme ücretsiz katılıyor.

Derslerde yeterli döküman sağlanıyor mu?

Kursiyerlerimiz, eğitmenlerimizin slaytlarına ve diğer tüm dökümanlara son derecce gelişmiş bir eğitim portalı olan www.edersane.tv adresinde ulaşabilirler. Bu eğitim portalı, kurumumuz tarafından geliştirilmiş olup, kursiyerlerimize sadece kursta değil, kurstan sonra da forum ve sohbet odalarıyla destek sağlar.

Ders dışında veya kurs bittikten sonra yardım alabilir miyim?

Tüm kursiyerlerimiz ders dışında veya kurs bittikten sonra da destek almaya devam eder. Kursiyerlerimiz gerek dersanemize gelerek, gerekse www.bilimsel.com.tr adresindeki forumlara sorununu yazarak yardım alabilirler.