Bilimsel Akademi eğitmeni Fahrettin Erdinç'in Algoritma & C# Kitabı Yayınlandı

Bilimsel Akademi eğitmenlerinden Fahrettin Erdinç’i yakından tanımak için: http://www.fahrettinerdinc.com.tr/

Bilimsel Akademi eğitmenlerinden Fahrettin Erdinç tarafından yazılan Windows Server 2012 kitabı sadece Windows Server’a yeni başlayanları değil, aynı zamanda Windows Server bilgisini tazelemek isteyenleri de hedefliyor.

Microsoft Sistem Mühendisi Olmak İsteyen Herkes İçin Kaçırılmayacak Bir Kitap!

Bu kitap, Windows Server&rsquoların kurulum ve yönetimlerini öğrenmek, bu konuda kendisini geliştirmek ya da Microsoft Sistem Mühendisi olmak isteyen herkes için eşsiz bir kaynak. Bu konuda uzman ve eğitmen olan Fahrettin Erdinç tarafından çok sade ve anlaşılır bir dille yazılan bu kitapla, Windows Server kurmayı, yönetmeyi ve tüm ince ayarlarını yapmayı öğreneceksiniz. Windows Server 2012 R2 sürümü ile ilgili tüm konuların ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatıldığı bu kitaba sahip olarak, kendinizi bu alanda geliştirebilir ve Microsoft&rsquoun Sistem Mühendisliği sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Günümüzde en yaygın kullanılan programlama dillerinden biri olan C#’ı öğrenmek ve C# dilinde program yazmak isteyen herkes için kaynak olacak bir kitap. Çok sade, basit ve anlaşılır bir dille yazılmış olan bu kitap sayesinde C# programlama dilini çok çabuk kavrayacak ve kitaptaki örnek kodlarla öğrendiklerinizi pekiştirme ve uygulama imkânı bulacaksınız. C# veya herhangi bir programlama dilini hiç bilmeyen ya da programlamayı karışık bulup uzak duran herkes bu kitapla C# dilini kolayca öğrenip, uygulayabilir ve programlamaya başlangıç yapabilir.

Programlama Dilleri, Problem Çözme Aşamaları, Yazılım Geliştirme Süreci, Derleyici (Assembler) Nedir?, Algoritmanın Oluşturulması, Akış Diyagramları, Kod Yazma & Editörler, Visual Studio Express, Temel Algoritma Bilgisi, Net Framework & C#, Nesne Tabanlı Programlama, C# Nedir?, Aritmetik Operatörler, Mantıksal Operatörler, Karar Yapıları, If Komutu, If-Else Komutu, Karar/Sorgu Uygulamaları, Döngü Tipleri, For Döngüsü, While Döngüsü, Sonsuz Döngü & Ölü Döngü, Döngü Uygulamaları, Metotlar, Sayısal ve Sözel Metotlar, Math Sınıfı ve Matematiksel Metotlar, Dizi Tanımlama, İki Boyutlu Diziler, Metinler ve Diziler, İki Boyutlu Dizinin Elemanları, Sıkça Kullanılan Algoritmalar
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 328
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pusula Yayıncılık

Kitabı satın almak için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

  • http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=692062
  • http://www.dr.com.tr/Kitap/Windows-Server-2012-R2-Sistem-Uzmanligi/Fahrettin-Erdinc/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000593906
  • http://www.pusulakitaplik.com/pinfo.asp?pid=289