Bilimsel Akademi Hakkında

Bilimsel,Akademi,PLC,SCADA,Dijital,Pazarlama,Kursu,Fahrettin,Erdinç,İzmir

1996 yılında Elektrik-Elektronik Mühendisi Fahrettin Erdinç tarafından İzmir‘de kurulan Bilimsel Akademi, %100 Türk sermayesine sahip TC yasalarıyla çalışan bağımsız bir Türk şirketidir.

Başta bilişim ve PLC Otomasyon eğitimleri olmak üzere, kişisel ve kurumsal gelişimle ilgili pek çok alanda eğitimler vermiştir. Halen, PLC Programlama, SCADA, Otomatik KumandaGoogle SEO, Dijital Pazarlama, Dijital Reklamcılık, Facebook ve Instagram Reklamları, Sosyal Medya Analizi gibi eğitimleri kurumsal müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

2002-2009 yıllarında Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile bilişim ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlemiş olan kurumumuz, 2009 yılından 2016 yılına kadar Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile ortak eğitimler düzenleyerek hizmetlerine devam etmiştir.

2017 yılında stratejik bir karar alan Bilimsel Akademi, en iyi ve en üstün hizmeti verebilmek için sadece kurumsal müşterilerle çalışma kararı almıştır. Bu sayede, başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye’deki bir çok şirkete kaliteli eğitim sunma imkanı bulmuştur.

Bilimsel Akademi, Ar-Ge faaliyetlerine gösterdiği öneme binaen, DEÜ Teknopark ve İYTE Teknopark’ta Ar-Ge ofisleri açmış, başta görüntü işleme ve gıda işleme makinaları olmak üzere, pek çok alanda öncü yazılımlar geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız en kaliteli eğitimleri vermekle yetinmemiş, aynı zamanda sektörle ilgili en kaliteli kitapların da yayınlanmasına vesile olmuştur. Pusula ve Abaküs Yayınları tarafından basılan ve tüm tüm Türkiye’de satılan kitaplara ulaşmak için http://www.bilimsel.com.tr/bilimsel-akademi-kitaplari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kurucumuz Fahrettin Erdinç hakkında daha ayrıntılı bilgiye erişmek ve iletişim kurmak için http://www.fahrettinerdinc.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.