Hem Yerli Hem Milli Akıllı Sera Sistemi !SCADA, Uzaktan, Kontrol, Akıllı, Sera

Temel Özellikler

 • Hem yerli hem milli akıllı sera sistemi SCADA, Uzaktan, Kontrol, Akıllı, Sera
 • Kaliteli endüstriyel malzeme ile sera şartlarına dayanıklı donanım
 • SCADA desteği sayesinde görsel izleme & yönetim
 • Otomatik sulama, gübreleme, havalandırma, ısıtma & soğutma
 • Cep telefonu veya PC ile uzaktan yönetim & izleme
 • Toprak nem sensörleri ile otomatik sulama özelliği
 • Hava sıcaklık sensörleri ile otomatik ısıtma & don engelleme
 • Belirtilen gün ve saate göre sulama, gübreleme, ısıtma & havalandırma
 • Ekrandan valfler/röleleri açıp kapatma suretiyle uzaktan manuel sulama, gübreleme, ısıtma & havalandırma
 • GSM desteği sayesinde cep telefonundan izleme & yönetim
 • RF desteği sayesinde kilometrelerce uzaktaki cihazlar ile haberleşme
 • Basınç ve debi sensörleri ile boru & hortum güvenliği
 • Flatör ve termik röle kullanımı ile pompa güvenliğinin sağlanması

Türk Mühendislerce Tasarlanmış Yerli Donanım & Yazılım

Bilimsel, Otomasyon, SCADA, Uzaktan, Kontrollü, Sulama, SistemiMikrodev marka yerli/milli PLC ve ViewPlus SCADA yerli/milli yazılımın kullanıldığı SCADA destekli Uzaktan Kontrollü Akıllı Sera Sistemi, tamamen Türk mühendisleri tarafından tasarlanmış ve kaliteli yerli malzeme ile üretilmiştir. Mikrodev marka PLC tamamen Türkiye şartlarına göre üretildiği için arazideki zor şartlara diğer cihazlara göre daha dayanıklıdır. Giriş-çıkışların izole edildiği, IEC 61131-3 standardının desteklendiği, hem röleli hem de transistörlü çıkışa sahip olan PLC, -20/50 derece sıcaklıkta ve 5-95RH arası nemde sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Dayanıklı ve sızdırmaz metal pano içine alınan sistem her türlü hava şartına dayanıklı olarak SCADA, Uzaktan, Kontrol, Akıllı, Seraüretilmektedir. Bu nedenle, SCADA Destekli Uzaktan Kontrollü Akıllı Sera Sistemi‘ni soğuk veya sıcak her bölgede kullanabilirsiniz.

Online/Offline simülasyon, RS-485, USB bağlantı, 0-10V/0-20mA sensör desteğine sahip olan PLC, sulama, soğutma, ısıtma, sisleme, iklimlendirme gibi birçok alanda tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Kaliteli Yazılım & PLC Programlama Editörü

Bilimsel, Otomasyon, SCADA, Uzaktan, Kontrollü, Sulama, Akıllı, Tarım, SistemiMikrodev firmasının ürettiği Mikrodiagram PLC programlama yazılımı, MP110, MP200 ve MP210 serisi PLC’lerri programlamak için kullanılır. Mikrodev PLC’ler process otomasyonundan bina otomasyonuna,
makine otomasyonundan tarım uygulamalarına kadar geniş bir alanda kullanılan
programlanabilir kontrol cihazlarıdır.

MP110 ve MP211 serisi cihazların programlanmasında kullanılan Mikrodiagram, IEC 61131-3 standardında tanımlanmakta olan Fonksiyon Blok Diyagram – FBD dili kullanılmaktadır. FBD dili ile
programlama sayesinde, sürükle bırak mantığıyla, kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız
olan uygulamayı geliştirebilirsiniz.

Bilgisayar ve Cep Telefonu ile Uzaktan Sera Kontrolü

Bilimsel, Otomasyon, SCADA, Uzaktan, Kontrollü, Sulama, Akıllı, Tarım, SistemiMikrodev tarafından üretilmiş yerli SCADA yazılımı ile sera durumunu bilgisayar veya cep telefonu ile izleyip zamanlama işlemleri yapabilirsiniz. Valfleri/röleleri/kontaktörleri ekrandan açıp kapatabilir veya zamanlama özelliği ile sulama, gübreleme, ıstma ve havalandırma işlemlerinin istediğiniz gün ve saatlerde yapılmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz toprağa sensörler yerleştirerek toprak nemi belli bir değerin altına düştüğünde otomatik sulama yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve Keşif İçin Arayınız

Uzaktan Kontrollü Akıllı Sulama Sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0.232.445 67 39 numaralı telefonumuzu arayınız.

Yorumlar kapalı