SIEMENS,S7,200,300,1200,PLC,EĞİTİM,SET,PROGRAMLAMA,OTOMASYON,ÖĞRENME,KİTİ

S7-300 PLC Eğitim Setimiz hiç PLC programlama bilmeyip öğrenmek isteyen veya var olan PLC programlama bilgisini geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Set özellikle okullarda, kurslarda, meslek liselerinde, yüksekokullarda ve üniversitelerde PLC programlamaya yeni başlayanlar düşünülerek hazırlanmıştır. Bu anlamda, set sadece PLC programlamaya yeni başlayan öğrenci ve çalışanları değil, aynı zamanda PLC programlama eğitimi veren öğretmenleri de göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

SIEMENS,S7,200,PLC,PROGRAMLAMA,KİTABI,KURSU,EĞİTİMİ,SETİ

Eğitim setiyle beraber Recep Çetin tarafından yazılmış S7-2300 PLC Programlama Kitabı ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kitapta Siemens S7-300 PLC’nin özellikleri, elektrik bağlantısı, donanımı, çalışma mantığı, Simatic Manager yazılımı ve programlanması ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Kitapta özellikle PLC programlamaya yeni başlayanların zorlandığı bazı konularda bolca örnek kod yazılarak konuların daha basit ve anlaşılır olması sağlanmıştır. Bölüm sonlarındaki uygulamalar ve simülasyonlar ile konuların iyice pekiştirilmesi amaçlanmıştır.

Eğitim setiyle beraber verilen kitapta konular tamamen sıfırdan başlar ve temel/orta düzeyde PLC programlama becerilerini kazandırmayı amaçlar. Kitaptaki konular mümkün olduğunca küçük ve mantıklı parçalara ayrılmış ve herkesin kolayca anlayabileceği örneklerle desteklenmiştir. Konuların daha iyi anlaşılabilmesi için önce teorik bilgi verilmiş, gereken durumlarda şekiller çizilmiş, örnek kodlar ve simülasyonlarla konunun pekiştirilmesi sağlanmıştır.

Siemens S7-300 PLC Eğitim Setini evde, okulda veya iş yerinde PLC Programlama, otomasyon ve SCADA öğrenmek amacıyla kullanabilirsiniz.

Eğitim seti tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanabilir ya da firmamız tarafından üretilmiş hazır kitlerden birini satın alabilirsiniz. Eğitim setinde kullanmak istediğiniz PLC ve operatör panelini bize bildirirseniz, tamamen sizin isteklerinize uygun PLC Eğitim Seti hazırlayabiliriz.

Eğitim setinin yanında eğitim de almak isterseniz lütfen Siemens S7-300 PLC Programlama ve Siemens S7-300 İleri Düzey Eğitimlerini gözden geçiriniz.

Bilgi için 0.554.871 98 76 veya 0.232.4456739 numaralı telefonumuzu arayın.

Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad (gerekli)

Firma (gerekli)

Telefon (gerekli - 5XXYYYYYYY biçiminde yazınız)

Email (gerekli)

İlgilendiğiniz Eğitim veya Eğitimler (gerekli)

Etiketler:

Siemens, S7, 200, PLC, Eğitim, Seti, Kiti, Eğitimi, Kursu,İzmir

Yorumlar kapalı