SIEMENS,S7,200,300,1200,PLC,EĞİTİM,SET,PROGRAMLAMA,OTOMASYON,ÖĞRENME,KİTİ

S7-1200 PLC Eğitim Setimiz hiç PLC programlama bilmeyip öğrenmek isteyen veya var olan PLC programlama bilgisini geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Set özellikle okullarda, kurslarda, meslek liselerinde, yüksekokullarda ve üniversitelerde PLC programlamaya yeni başlayanlar düşünülerek hazırlanmıştır. Bu anlamda, set sadece PLC programlamaya yeni başlayan öğrenci ve çalışanları değil, aynı zamanda PLC programlama eğitimi veren öğretmenleri de göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

SIEMENS,S7,200,PLC,PROGRAMLAMA,KİTABI,KURSU,EĞİTİMİ,SETİ

Eğitim setiyle beraber Bilimsel Akademi personeli tarafından yazılmış S7-1200 PLC Programlama & Otomasyon Kitabı ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kitapta Siemens S7-1200 PLC’nin özellikleri, elektrik bağlantısı, donanımı, çalışma mantığı, TIA Portal yazılımı ve programlanması ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Kitapta özellikle PLC programlamaya yeni başlayanların zorlandığı bazı konularda bolca örnek kod yazılarak konuların daha basit ve anlaşılır olması sağlanmıştır. Bölüm sonlarındaki uygulamalar ve simülasyonlar ile konuların iyice pekiştirilmesi amaçlanmıştır.

Eğitim setiyle beraber verilen kitapta konular tamamen sıfırdan başlar ve temel/orta düzeyde PLC programlama becerilerini kazandırmayı amaçlar. Kitaptaki konular mümkün olduğunca küçük ve mantıklı parçalara ayrılmış ve herkesin kolayca anlayabileceği örneklerle desteklenmiştir. Konuların daha iyi anlaşılabilmesi için önce teorik bilgi verilmiş, gereken durumlarda şekiller çizilmiş, örnek kodlar ve simülasyonlarla konunun pekiştirilmesi sağlanmıştır. Bir resim bin kelimeye bedeldir düşüncesiyle mümkün olduğunca görsellerle açıklamalar yapılmıştır. Fazla teori ve laf kalabalığı ile konuların daha karmaşık hale getirilmesinden kaçınılmıştır. Az laf çok iş (kod) prensibi ile her konu uygulamalı ve herkesin anlayacağı şekilde hazırlanmıştır.

Siemens S7-1200 PLC Eğitim Setini evde, okulda veya iş yerinde PLC Programlama, otomasyon ve SCADA öğrenmek amacıyla kullanabilirsiniz.

Eğitim seti tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanabilir ya da firmamız tarafından üretilmiş hazır kitlerden birini satın alabilirsiniz. Eğitim setinde kullanmak istediğiniz PLC ve operatör panelini bize bildirirseniz, tamamen sizin isteklerinize uygun PLC Eğitim Seti hazırlayabiliriz.

Eğitim setinin yanında eğitim de almak isterseniz lütfen PLC Programlama & Otomasyon ve İleri Düzey PLC Programlama eğitimlerini gözden geçiriniz.

Bilgi için 0.554.871 98 76 veya 0.232.4456739 numaralı telefonumuzu arayın.

Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad (gerekli)

Firma (gerekli)

Telefon (gerekli - 5XXYYYYYYY biçiminde yazınız)

Email (gerekli)

İlgilendiğiniz Eğitim veya Eğitimler (gerekli)

Etiketler:

Siemens, S7, 1200, PLC, Eğitim, Seti, Kiti, TIA Portal, Eğitimi, Kursu,İzmir

Yorumlar kapalı